Керівництво обласного управління проаналізувало роботу поліції Слов'янської оперативної зони за січень

07.02.2018


Присутні заслухали представників блоку кримінальної поліції, сектору превентивної діяльності та слідства. При цьому аналізувалася як робота за напрямками в цілому, так і службова діяльність окремих співробітників. Також були поставлені пріоритетні задачі на наступні місяці. Одна з них - це взаємодія з громадами, а саме проект «Безпечний будинок», який представив очільник поліції Донеччини Микола Семенишин.

В Слов’янському відділі поліції заступник начальника ГУНП Донецької області Павло Алєксєєнко спільно з начальником відділу поліції Сергієм Альошиним підвели підсумки діяльності слов'янських і лиманських правоохоронців, позначили недоліки та перспективні напрямки їх роботи.

З початку року в Слов’янській відділ поліції звернулося більше 3,4 громадян, в 235 випадках люди повідомляли про злочини кримінального характеру. Всього в провадженні слідчих в минулому місяці знаходилось більше 5 тисяч кримінальних проваджень.

За місяць громадянам заподіяно збитків на суму майже 1 мільйон гривень, потерпілим відшкодовано близько 30 % збитків.

На території Слов'янської оперативної зони було скоєно 1 вбивство, зареєстровано 2 факти завдання тілесних ушкоджень (тяжких та середньої тяжкості) - розкриті всі. Також за вказаний період поліцейські з незаконного обігу 14 разів вилучали наркотичні речовини та 9 – зброю та боєприпаси. У цьому році скоєно 95 крадіжок, з них розкрито трохи більше 25%.

З початку року до адміністративної відповідальності притягнуто більше 700 громадян, з них майже 400 - за розпиття алкогольних напоїв в заборонених місцях. Також виявлено 27 сімейних дебошира, а на дорогах Слов’янського району (місто Слов’янськ обслуговує патрульна поліція) поліцейські виявили 20 нетверезих водіїв.

В діяльності співробітників сектору превенції визначено декілька головних напрямків роботи: охорона правопорядку, робота з дітьми та реалізація профілактичних програм.

Підводячи підсумки роботи за місяць, полковник поліції Павло Алєксєєнко зазначив, що в цілому слов’янські поліцейські виконали завдання, які ставилися перед ними. Однак слід приділити більше уваги втіленню профілактичних проектів, таких як «Безпечний будинок»  та «Поліна», а також застосувати на практиці трьох рівневу модель профілактики дитячої злочинності.

За результатом координаційної наради були прийняті рішення щодо активізації роботи поліції у конкретних напрямках, а також покращання взаємодії між підрозділами.

 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета