У місті Миколаївка Слов’янського району розпочав роботу «Центр безпеки громади» (+ ВІДЕО)

30.01.2018


В Слов’янській оперативній зоні це третій Центр, де будуть нести службу представники екстрених служб – правоохоронці та рятівники. Компактне розташування оперативних служб дозволяє швидко і ефективно вирішувати питання захисту населення і території громади - при необхідності всі екстрені служби можуть одночасно виїхати на об'єкт.

У відкритті взяли участь віце – Прем’єр міністр України Геннадій Зубко, голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечеткін, очільник Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, начальник Головного управління Національної поліції в Донецької області Микола Семенишин, начальник ГУ ДСНС у Донецькій області Микола Ільченко, голови територіальних громад та місцеві жителі.

Миколаївська об’єднана територіальна громада об’єднала 11 населених пунктів. Таким чином більше ніж 17,5 тисяч громадян у разі необхідності отримають будь-яку допомогу. Територію обслуговують 4 дільничних офіцера поліції і 2 оперуповноважений.

На Донеччині це п’ятий Центр безпеки і, як зазначив віце – прем’єр міністр України Геннадій Зубко, саме Донецька область повинна продемонструвати всім рух «безпеки».

Нагадаємо, що першим в Україні такий Центр запрацював в грудні 2016 року в місті Лиман Слов'янського району. Створення таких центрів саме на Донеччині – необхідність: таким чином громадяни, що живуть в умовах наближеності до зони проведення АТО, отримають гарантію повної безпеки у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

У Центрі безпеки цілодобово чергують наряди поліції та ДСНС. Правоохоронці несуть службу на сучасних позашляховиках «Рено Дастер», які обладнані всією необхідною технікою.

Представники влади, керівництво поліції та ДСНС відзначили вже існуючий високий рівень взаємодії між правоохоронцями та рятувальниками, особливо у розділі превентивної діяльності.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета