У святкові дні в Слов’янську посилено заходи безпеки

12.01.2018


Про охорону правопорядку під час масових святкових заходів, посилені заходи безпеки, продаж спиртних напоїв говорили сьогодні на прес-конференції у Слов’янському відділі поліції очільник поліції Сергій Альошин та представники ЗМІ.

За наказом начальника поліції Донеччини Миколи Семенишина від 30 грудня весь особовий склад поліції був переведений на посилений варіант несення служби. Тільки в Слов’янській оперативній зоні на охорону громадського порядку задіяні більше 200 співробітників місцевої поліції, патрульної поліції, військовослужбовців та доданих сил.

З початку року у поліцію звернулися більше 1,1 тисячі громадян, з них 79 повідомили про правопорушення кримінального характеру: крадіжки, шахрайства, тілесні ушкодження, незаконне зберігання зброї та наркотичних речовин.

Сергій Альошин розповів, що найчастіше поліцейські виїжджали на сімейні скандали, сварки з сусідами, тілесні ушкодження, дрібні крадіжки та порушення тиші. Традиційно, кількість повідомлень зростала після обіду й досягла свого піку у період від 19:00 до 23:00. Більше половини з них була так чи інакше пов'язане з побутовими конфліктами, що відбулись на ґрунті вживання алкоголю.

З метою недопущення провокацій та терактів посилено перевірку автотранспорту на блокпостах. Транспорт, якій буде визивати підозру, ретельно доглядається співробітниками поліції.

Крім цього співробітники поліції особливо націлені виявлення нетверезих водіїв. В період новорічних свят в Слов’янському районі (без урахування м. Слов’янськ) поліцейські виявили 7 чоловік, що керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння.

- Закликаємо громадян з розумінням ставитись до всіх профілактичних заходів, які спрямовані виключно на безпеку жителів та гостей міста, - сказав Сергій Альошин.

Окремо зупинилися на роботі торгівельних та розважальних закладів.

Начальник поліції розповів, що на території міста цілодобово працює два розважальних заклади. В минулому році майже кожний другий день поліцейські виїжджали на виклики і документували злочини: крадіжки, грабежі, тілесні ушкодження різного степеня важкості та інше. Як показав аналіз, майже всі злочини скоєні в нічний час. В зв’язку з цим правоохоронці направили подання в міську раду щодо обмеження роботи розважальних закладів. 

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета