Начальник слов’янської поліції Сергій Альошин розповів про роботу поліції за 2017 рік (ВІДЕО)

12.01.2018


На прес-коференції, яка пройшла у Слов'янському відділі поліції, начальник підрозділу Сергій Альошин розповів журналістам і представникам громадськості про охорону правопорядку під час новорічних свят, підвів підсумки роботи відділу поліції за минулий рік та повідомив про хід проведення оперативно-профілактичних операції.

Оцінюючи криміногенну обстановку в регіоні Сергій Альошин сказав, що в 2017 році було зареєстровано більше 42 тисяч заяв та повідомлень громадян. До Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено близько 3,5 тисяч правопорушень, велика частина з яких вже розкрита.

Якщо порівнювати попередні роки, то завдяки превентивним заходам досягнуто зниження числа скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів. Однак залишаються певні проблеми в розкритті таких злочинів як шахрайства, крадіжки всіх форм власності та вуличні злочини.

Щодня співробітники Слов'янської оперативної зони реєструють від 100 до 200 повідомлень. З них тільки 12% викликів кримінального характеру. Переважна більшість звернень інформаційного або консультативного характеру.

Окремо Сергій Альошин зупинився на важливості превентивних дій, спрямованих на попередження випадків шахрайства.

- Аби достукатися до кожного громадянина і вберегти його від аферистів ми використовуємо різні методи - розклеюємо та роздаємо листівки, інформуємо населення через ЗМІ, для інформування громадськості також використовуватиметься мобільний додаток «Поліція 102» та багато іншого, - розповів полковник поліції.

У зону ризику потрапляють абсолютно всі категорії громадян як вікового, так і соціального рівня. Громадяни повинні пам’ятати, що будь-який дзвінок або смс з пропозиціями «від вашого банку», товари в інтернеті за привабливою ціною, різноманітні СМС - акції чи  «затримання поліцейськими» може виявитися пасткою шахраїв.

Ще одним пріоритетним напрямком роботи поліції є охорона громадського порядку. В минулому році на території обслуговування відбулось 268 масових заходів. Тільки в одному випадку встановлений факт грубого порушення публічного порядку.

За 12 місяців минулого року до адміністративної відповідальності притягнуто 3216 громадян. З них 347 осіб керували транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, 247 – скоювали насилля в сім’ї, 122 – реалізовували самогон, більше 1,2 знаходилися в стані алкогольного сп’яніння в громадських місцях та багато іншого.

В минулому році 33 дитини самовільно залишали місце проживання – всі знайдені та повернуті додому. До адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей притягнуто 177 батьків. Крім цього поліцейські виявили три факти доведення неповнолітніх до стану алкогольного сп’яніння. За всіма фактами була проведена перевірка.

Розповів начальник поліції і про роботу на блокпостах. За звітній період співробітниками поліції на пунктах контролю було виявлено 142 учасника НЗФ, 102 особи, що підтримують зв'язок з банд формуваннями. З незаконного обігу 44 рази вилучалась зброя та боєприпаси, 83 – наркотичні речовини. Всього було припинено 590 правопорушень.

Також начальник поліції відповів на ряд питань, пов'язаних з подіями і проблемами, актуальними для міста і району.

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета