Слов'янські правоохоронці провели профілактичну роботу з учнями Миколаївської школи-інтернату

11.01.2018


Поліцейські розповіли про правила поведінки під час учбового процесу та у побуті, ознайомили дітей із основою правових знань. 

Зимовий відпочинок закінчився, діти Слов'янська та району повернулись за шкільні парти. У перші дні навчання до Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 7 прийшли співробітники ювенальної превенції.

Правоохоронці провели бесіди із учнями різних класів, в ході яких нагадали про необхідність дотримання правил поведінки в учбовому закладі, про культуру спілкування із однолітками та педагогами.

Інспектори ювенальної превенції роз'яснили дітям їх права та обов'язки, розповіли про адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення різних правопорушень чи злочинів. Також учням було нагадано  про необхідність дотримання чинного законодавства, що обмежує перебування неповнолітніх у нічний час в громадських місцях без супроводу дорослих.

Діти отримали настанови про необхідність дотримання правил дорожнього руху та заходи щодо збереження особистого майна, про заборону нецензурної лайки в громадських місцях, шкоду алкогольної та тютюнової продукції для організму.

Окремо були проведені бесіди виховного характеру із порушниками шкільної дисципліни. 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета