Протягом місяця слов’янські поліцейські розшукали 50 безвісті зниклих громадян

11.01.2018


Більше 95%  людей було знайдено правоохоронцями протягом доби.

Майже щодня до правоохоронців звертаються громадяни, які просять розшукати їх рідних чи знайомих, з якими вони втратили зв’язок. Серед зниклих - різні вікові категорії. Зниклі дорослі, як правило, відрізнялись схильністю до вживання алкогольних напоїв, підлітки - любителі погуляти у кампанії, не повідомивши про це батькам.

Також до поліцейських звертались громадяни, які просять розшукати родичів на тимчасово окупованій території. Незважаючи на те, що у правоохоронців немає доступу до захоплених міст, тільки за останній місяць вони розшукали двох осіб, зниклих на території «республік».

Так, у 2014 році до поліцейських звернулася мешканка Києва та повідомила, що втратила зв'язок зі своїми батьками, які залишились в Горлівці. З певних причин заявниця не могла поїхати на тимчасово окуповану територію, тому вирішила звернутися за допомогою у поліцію. Незважаючи на всі труднощі, правоохоронці встановили місцезнаходження зниклих та допомогли жінці наладити із ними зв'язок.

Робота із пошуку зниклих людей продовжується. На сьогодні в роботі у слов'янських правоохоронців залишається 72 розшукових справи.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета