На заняттях зі службової підготовки поліцейські вивчали медицину та розглянули питання службової дисципліни

11.01.2018


В рамках реалізації нової кадрової політики правоохоронної системи щочетверга для поліцейських проводяться заняття з різних дисциплін. Цього тижня поліцейські проводили серцево-легеневу реанімацію та розглянули питання, що стосуються службової дисципліни, недопущення корупційних проявів та зловживання службовим становищем.

Поліцейський при виконанні своїх службових обов'язків повинен професійно виконувати свої службові обов'язки, поважати і не порушувати права і свободи людини, неухильно дотримуватися антикорупційне законодавства.

Начальник поліції Сергій Альошин зазначив, що однією з головних особливостей роботи поліції сьогодні є дотримання принципів відкритості та прозорості у своїй роботі. Також начальник наголосив на безумовному дотриманні конституційних прав громадян під час несення служби.

Інструктор «Червоного Хреста» провела заняття з основ надання медичної допомоги постраждалим. Поліцейські і курсанти вчилися проводити серцево-легеневу реанімацію.

Вважається, що реанімаційні заходи, правильно проведені людиною, що знаходиться поблизу від потерпілого, збільшують його шанси в 2-3 рази. Реанімацію зобов'язані вміти проводити не тільки медики, адже правоохоронці першими виїжджають на місце події.

В рамках партнерства із міським відділенням "Червоного хреста" правоохоронці будуть проходити курс надання домедичної допомоги.

 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета