Слов'янські лігівці спільно з вихованцями дитячого центру подарують обереги захисникам України (ВІДЕО)

12.10.2017


Фетрові янголята, виготовлені руками дітей, будуть роздані співробітникам поліції та військовослужбовцям, які охороняють спокій жителів Слов'янська та всієї Донеччини.

Сьогодні "Ліга майбутніх поліцейських" Слов'янська відвідала міський центр соціально-психологічної реабілітації, в якому під егідою начальника Словянської поліції Сергія Альошина стартувала їх творча акція до Дня захисника України. Лігівці з вихованцями дитячого закладу виготовляли обереги для правоохоронців, які несуть службу у зоні проведення АТО.

Для нових учасників молодіжної організації, що вступили до неї тільки на початку осені, це було перше творче завдання - і підлітки підійшли до нього з усією відповідальністю. Лігівці спільно з співробітниками ювенальної превенції Слов'янського відділу поліції провели для малюків справжній майстер-клас, в ході якого були виготовлені фетрові янголята - обереги для захисників нашої батьківщини. Незабаром вони будуть вручені правоохоронцям, які несуть службу на блокпостах Слов'янського району.


 

Слов'янський відділ поліції
Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета