«Безпечні канікули». Лиманські поліцейські нагадують школярам правила безпеки

12.10.2017


Позаду перша чверть навчального року, попереду канікули. Щоб нагадати хлопцям та дівчатам про заходи безпеки на осінніх канікулах, безпеку на вулиці, в транспорті та в спілкуванні з незнайомими людьми співробітники ювенальної превенції завітали до школярів ОШ № 4 м. Лиман.

Безпека життя дитини і охорона її здоров'я - одна з найголовніших завдань у вихованні. При цьому важливо не просто оберігати дітей від небезпек, а й готувати їх до зустрічі з можливими труднощами, формувати уявлення про найбільш небезпечні ситуації, прищеплювати їм навички безпечної поведінки.

З молодшими школярами співробітники ювенальної превенції Дарина Ганислав і Андрій Балицький імітували і аналізували різні ситуації, з якими вони можуть зустрітися в повсякденному житті. Наприклад: мама ненадовго пішла, і діти залишилися вдома самі або на вулиці пропонують покататися на машині.

Підлітків співробітники поліції закликали бути відповідальними за свої дії та нагадали про негативний вплив алкогольної, спиртовмісної та тютюнової продукції на дитячий організм.

Розповіли школярам і про правила поведінки пішоходів та велосипедистів на дорозі, акцентували увагу на застосуванні ременів безпеки і використанні світловідбивних елементів.

Також співробітники поліції провели профілактичні бесіди з порушниками дисципліни в школі.

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета