Начальник слов'янської поліції проінспектував організацію роботи станцій поліції

05.10.2017


Сергій Альошин перевіряв все: від інформації на стендах для громадян до правильного та грамотного складання документів при реєстрації злочинів та правопорушень. З'ясував, наскільки добре дільничні володіють обстановкою на своїй території та як часто проводять профілактичні заходи з населенням.

Робота з переселенцями, раніше судимими особами, запобігання злочинам, масштабна профілактика заради збереження стабільного оперативного стану, - такі обов'язки співробітників превенції.

На території міста розташовано 9 станцій поліції, тут несуть службу 23 дільничних, які обслуговують понад 110 тисяч громадян. Крім роботи на ділянках правоохоронці чергують на блокпостах, патрулюють вокзали та вулиці, охороняють об'єкти життєдіяльності.

На жаль, через кадровий некомплект дільничний офіцер не завжди може знаходитись в опорному пункті, тому не завжди дотримується «режим» роботи. У зв'язку з цим було прийнято рішення переглянути графіки прийому громадян.

Тепер щовівторка з 11.00 і до 13.00 у кожному опорному пункті дільничний офіцер поліції буде здійснювати прийом громадян, у разі його відсутності приймати громадян буде його помічник або безпосередній керівник.

Під час інспектування опорних пунктів начальник поліції перевірив санітарний стан приміщень, наявність всієї необхідної оргтехніки для роботи, інформаційні стенди, знання дільничними нормативних документів, що регламентують їх діяльність.

Сергій Альошин звернув увагу поліцейських на деякі недоліки. Перевірка показала недосконалість у веденні документації, були також зауваження щодо організації робочих місць дільничних офіцерів поліції.

Виявлені недоліки будуть усунені в тижневий термін.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета