На уроці з правоохоронцями школярі дізнались про роботу поліції в місті та регіоні, отримали правові знання та ознайомились з правилами безпеки на дорозі

20.09.2017


Співробітники ювенальної превенції організували заняття у чотирьох школах Слов'янська.

Факультативи, які співробітники поліції Слов'янська проводять в навчальних закладах міста та району, стали вже доброю традицією. З їх допомогою правоохоронці сприяють правовому розвитку підростаючого покоління, проводять профілактику правопорушень серед неповнолітніх, а також мають можливість поспілкуватися з максимальною кількістю дітей - дізнатися про їхні проблеми та надати допомогу.

Співробітники ювенальної превенції у перебігу одного дня відвідали чотири школи Слов'янська району, де зустрілися з учнями 3-11 класів.

У 4-й та 16-й школах міста правоохоронці розповіли дітям про функції та діяльності поліції Донецької області, особливості служби в Слов'янської оперативній зоні, роботі Інформаційного центру UASC і мобільного застосування "102".

Для учнів 15-й і 18-ї шкіл співробітники слов'янської поліції спільно з представниками патрульної поліції провели профілактичну лекцію з вивчення правил дорожнього руху і різних дорожніх знаків, обов'язків пішоходів і водіїв.


 


Слов'янський відділ поліції
Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета