Аби вихідні пройшли безпечно, на вулиці вийде збільшена кількість правоохоронців

11.08.2017


Інструктаж з розподілу наявних сил та засобів пройшов сьогодні о 17-й на головній площі міста. Для забезпечення охорони правопорядку в Слов’янській оперативній зоні заступає більше 150 правоохоронців.

Спільні екіпажі з працівників поліції, співробітників охорони та бійців Національної гвардії України перед заступленням на службу проінструктував заступник начальника Слов’янського відділу поліції Михайло Чинчевич.

Наряди були орієнтовані на пильне несення служби, ввічливе поводження з громадянами, дотримання заходів безпеки та припинення правопорушень виявлених на маршруті патрулювання. Окремо акцентували увагу на необхідності звертати увагу на дітей, які гуляють без супроводу дорослих, особливо в темний час доби.  

В регіоні тривають оперативно-профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант», а це означає, що під пильною увагою нарядів блокпости, залізничні та автовокзали, вулиці та місця масового перебування громадян. Мета – встановлення іноземних громадян та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України. 

В ході профілактичних заходів в Слов’янську та Лимані поліцейські встановили 5 іноземців, які перебувають на території країни без відповідної реєстрації. Серед порушників громадяни РФ, Казахстану, Туреччини, Азербайджану віком від 30 до 51 років.

Спокій жителів Слов'янська, Святогорська, Миколаївки та Лиману у вихідні дні будуть забезпечувати 35 піших і 9 авто патрулів. Також в оперативній зоні організована робота 4 блокпостів, з яких 3 стаціонарних і 1 пересувний.

Особлива увага посилених нарядів приділятиметься місцям відпочинку громадян.

Лиманське відділення поліції

 

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета