В Лиманському районі ледь не втопилася 3-річна дівчинка. Поліцейські проводять перевірку

10.08.2017


Родина з Костянтинівки відпочивала в приватному домоволодінні в селищі Яцьке Лиманського району. Дитина послизнулася біля басейну, та впала в воду. Зараз стан здоров’я дитини медики оцінюють як важкий, але вони відмітили, що завдяки вчасній первинній та грамотній допомозі, життю дівчинки нічого не загрожує.

Трагедія трапилася в останній день відпочинку родини. Коли дорослі збирали речі, маленька зі своєю старшою сестричкою знаходились на подвір’ї .

Коли дівчинка упала в басейн 11 – річна сестричка одночасно почала кликати на допомогу та намагалася витягти сестру з води.

Батьки миттєво відреагували та почали надавати доньці первинну медичну допомогу і відвезли маленьку до медичного пункту.

Зараз потерпіла знаходиться в реанімаційному відділенні слов’янської лікарні.

Медики оцінюють стан дитини як важкий, але стабільний. Лікарі відзначили, що завдяки вчасній первинній допомозі, життю дівчинки нічого не загрожує.

Шановні батьки! Не залишайте своїх малолітніх дітей без нагляду. Трагедія може статися в будь-який момент. Нещасні випадки не можна передбачити, але необхідно підстрахуватися.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета