Житель Слов'янського району добровільно видав мисливський карабін, який він знайшов в простінку

10.08.2017


33 - річний чоловік під час проведення будівельних робіт під час демонтажу літньої кухні виявив в простінку мисливський нарізний карабін АКМС калібром 7,62 мм. Про свою знахідку чоловік одразу повідомив поліцейським.

Як зброя могла туди потрапити, чоловік не знає.

Даний карабін не числиться ні по одній базі МВС і ніде не зареєстрований. Зброю вилучено.

Нагадаємо, що на території Донецької області триває позачерговий місячник добровільної видачі зброї. Профілактичний захід триватиме до 31 серпня. Будь-яка людина може здати в органи влади зброю і боєприпаси, які зберігалися у нього незаконно, і таким чином уберегти себе і оточуючих від небезпеки і уникнути кримінальної відповідальності.

Ті, у кого зброя вилучається поліцейськими примусово, притягуються до кримінальної відповідальності за ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Недобросовісним власникам заборонених предметів загрожує до 7 років позбавлення волі.

Також, в разі, якщо ви маєте інформацію про можливе зберігання нелегальної зброї сусідами або іншими особами, Ви можете анонімно повідомити про таких осіб на лінію «102».

 

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета