У жителя Лиманського району поліцейські вилучили більше двох сотень патронів (ФОТО)

17.07.2017


54 – річний чоловік знайшов боєприпаси в будинку матері, коли прибирався. Боєприпаси вилучено та направлено на експертизу.

Під час патрулювання селища Зарічне до поліцейських звернувся чоловік і розповів, що знайшов 225 патронів калібром 5,6 мм в будинку матері. За домом тривалий час  ніхто не доглядав, тому звідки в будинку заборонені предмети йому не відомо.

За даним фактом проводиться перевірка за ч. 1 ст. 263 "Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами" Кримінального кодексу України.

Багато ще хто продовжує зберігати зброю, боєприпаси та вибухові речовини, не маючи на це відповідного дозволу. Нагадуємо, що громадяни, які звернуться в поліцію з метою добровільної здачі зброї та боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності за ст.263 КК України та адміністративної відповідальності за ст.190 КУпАП.

У разі виникнення додаткових питань громадяни можуть звернутися до інспектора з контролю за обігом зброї в сфері дозвільної системи в районних відділеннях поліції або в дозвільну систему ГУНП в Донецькій області.

Також, у разі, якщо ви маєте інформацію щодо можливого зберігання нелегальної зброї сусідами, родичами або іншими особами, Ви маєте можливість анонімно повідомити про таких осіб на лінію «102».

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета