На вихідних поліцейські виявили п’ятьох нетверезих водіїв

17.07.2017


Завдяки своєчасному виявленню таких водіїв, на території обслуговування не допущено дорожньо-транспортних пригод.

Поліцейськими, які забезпечують безпеку дорожнього руху, задокументовано 33 факти порушення ПДР, на 5 водіїв складені адміністративні протоколи за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Нетверезих водіїв було виявлено працівниками поліції під час несення служби в Лимані, Лиманському та Слов’янському районах.

Водії відсторонені від права керування транспортними засобами та притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 130 КУпАП «Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

До автолюбителів будуть застосовані штрафи в розмірі від 10200 гривень та позбавлення прав на 1 рік. А якщо виявиться, що правопорушник протягом року вже притягувався до відповідальності за керування в нетверезому вигляді, то йому загрожує 20400 гривень штрафу з позбавленням прав на 3 роки.

Щодобово для несення служби задіються 2 екіпажі. Під час несення служби працівники поліції проводять профілактичну роботу за дрібні порушення Правил дорожнього руху, документують грубі та аварійно-небезпечні порушення ПДР та припиняють правопорушення, які пов’язані з використанням транспортних засобів.

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета