Для поліцейських Донеччини розпочався чотиритижневий курс вогневої підготовки (ВІДЕО)

15.07.2017


Тренування проходять за ініціативи заступника голови Нацполіції України В’ячеслава Аброськіна із залученням керівництва Міжнародної федерації стрільби та силового фітнесу. Серед «учнів» - оперативники територіальних органів поліції та спецпризначенці.

Місяць тому тренери міжнародної організації за запрошенням генерала Аброськіна влаштували змагання з багатоборства серед різних підрозділів обласної поліції. Правоохоронці показали досить високий рівень загальних навичок, а оперативники не поступалися за майстерністю спецназу.

Сьогодні члени Федерації знову приїхали до Маріуполя. Цього разу – влаштувати майстер-клас для правоохоронців з урахуванням міжнародних вимог до вогневої підготовки силовиків.

Протягом 28 днів 18 поліцейських, серед яких представники кримінального блоку, роти спецпризначення ГУНП в Донецькій області та КОРДу, проходитимуть теорію та закріплятимуть отримані знання на практиці для того, щоб потім навчати цьому своїх «колег».

Заняття складатимуться з 4 модулів, на яких поліцейські підвищуватимуть свою стрілецьку майстерність та навчаться викладати вогневу підготовку.

Серед тренерського складу – Денис Безвершенко, віце-президент Міжнародної федерації стрільби та силового фітнесу. Він – діючий співробітник поліції. В органах внутрішніх справ України з 1996 року.

«Я бачу рівень підготовки особового складу, приймаю участь в профільних заходах, а тому давно мрію, щоб індивідуальний рівень вогневої підготовки серед правоохоронців вийшов на новий високий рівень», - зізнається Безвершенко.

Сьогодні для співробітників влаштували трестування, аби зрозуміти ступінь володіння вогнепальною зброєю та зрівняти його з результатом після посилених тренувань. На фініші на учасників чекає екзамен, під час якого вже вони навчатимуть стрільбі інших.

 

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета