Учасники «Ліги майбутніх поліцейських» познайомили жителів Слов'янська із унікальним мобільним додатком "Поліція 102" (ФОТО)

14.07.2017


Лігівці вийшли на Соборну площу міста, щоб розповісти людям про новації від поліції Донецької області, за допомогою якої можна викликати допомогу натисканням однієї кнопки.

Діти розповідали одноліткам та дорослим про функції, які передбачені мобільним додатком, про спосіб його завантаження на різні гаджети. Завдяки проведеній бесіді люди дізнались, що за допомогою цієї програми можна екстрено викликати наряд поліції, який прибуде на місце без втрати дорогоцінних хвилин на уточнення про місцезнаходження, а також повідомити про правопорушення або перевірити машину на викрадення.

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції поліції Донецької області Катерина Шнейдер, додаток розрахований у першу чергу на дітей, які в стресовій ситуації можуть розгубитись і знати, як звернутись за допомогою. Разом з цим, воно корисно й для батьків, яким буде цікава функція «Батьківська опіка». З її допомогою, дорослі можуть визначити «безпечну територію» для своєї дитини, межі якої не можна залишити без відповідного сигналу на їх мобільний. Все це ліговци наочно продемонстрували всім своїм співрозмовникам.

- Раніше ми вже брали участь у презентації цього мобільного додатку, організованого співробітниками поліції, після чого самі стали їм користуватись і переконались в його ефективності - поділилась враженнями учасниця Слов'янської Ліги Анна Литвин, - і сьогодні ми хотіли розповісти про нього якомога більшій кількості мешканців свого міста.

- Вже були випадки, коли неповнолітні зверталися через додаток в поліцію, на щастя, обійшлося без криміналу і серйозних правопорушень, однак це говорить про те, що діти відчувають підтримку поліції, і знають, що поліція - це захист, - зазначила Катерина Шнейдер.

Додаток вже майже місяць працює для мешканців Слов'янська. Завантажити його у свій мобільний можна в Play-маркет або Appstore.
 


Слов'янський відділ поліції
Донецькій області

Цікаве

Ролик поліції

Програма

Газета