У Слов'янську правоохоронці з'ясовують обставини, за яких двоє малолітніх дітей отримали обмороження

19.12.2016


Напередодні дня Святого Миколая місцева жителька пішла з дому, залишивши без нагляду своїх двох дочок, 2 та 5 рочків. Їх у холодному будинку знайшла сусідка, яка і викликала поліцейських. Діти поміщені в лікарню.

Близько 22.00 години до поліції надійшла інформація від 31 – річної жительки Слов'янська про те, що вона, вирішивши зайти до своєї сусідки, побачила, що вхідні двері її дому відкриті. В самому будинку вона виявила двох кинутих без нагляду дітей.

За вказаною адресою прибули поліцейські, які викликали бригаду швидкої допомоги. Медики оглянули дітей і доставили їх до дитячої міської лікарні. У 2-річної дівчинки лікарі діагностували обмороження кистей рук та ніг, вона знаходиться в реанімації. А 5-річна дівчинка з гострим респіраторним захворюванням знаходиться в терапевтичному відділенні.

Співробітники поліції встановлюють місцезнаходження матері.

Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 166 «Злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена ​​опіка чи піклування» Кримінального кодексу України.

Крім того, матеріали стосовно цієї сім'ї будуть передані в службу у справах дітей для подальшого соціального супроводу.

 

Слов'янський відділ

поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета