Під час профілактичних відпрацювань поліцейські вилучили хвойних дерев та піротехнічної продукції на понад 1,2 млн грн – Ігор Клименко

30.12.2021


Про це розповів Голова Національної поліції України під час відеоселекторної наради з керівниками територіальних підрозділів поліції. 

За словами Голови Нацполіції, з 22 грудня правоохоронці проводять комплекс профілактичних заходів щодо попередження незаконних вирубок хвойних дерев, а також дотримання чинного законодавства у сфері обігу піротехнічних засобів. 

«З цією метою створено 380 мобільних груп за участю поліцейських, представників Держекоінспекції, Держлісохорони і ДСНС. На сьогодні проведено понад 5,7 тисяч заходів.  Уже задокументовано понад 130 фактів незаконної порубки дерев та майже 60 фактів незаконного продажу хвойних культур», – зазначив Ігор Клименко. 

При цьому він повідомив, що найбільше порушень виявлено у Волинській та Одеській областях.

Також Глава відомства розповів, що припинено понад 430 фактів незаконної торгівлі «з рук» хвойними культурами та реалізації піротехнічних виробів. Найбільше порушень поліцейські виявили в Одеській та Черкаській областях.  Окрім того, поліцейські виявили понад 110 випадків порушень правил торгівлі піротехнічними виробами на ринках. 

«Під час документування правопорушень поліцейські вилучили понад 7,5 тисяч хвойних дерев та піротехнічної продукції на суму понад мільйон 200 тисяч гривень», – підсумував Голова Нацполіції.

Профілактичні заходи поліцейські здійснюватимуть до 15 січня 2022 року.

 

Управління комунікації

Національної поліції України 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал