Зведення поліції Слов'янська та Лиману за минулу добу

30.12.2021


У середу, 29 грудня 2021 року, до чергових частин підрозділів надійшло 111 повідомлень від громадян15 з них - з ознаками кримінального правопорушення.

При пожежі у власному будинку загинула літня мешканка Слов'янська. Розпочато досудове розслідування за ст. 270 ч. 2 Кримінального кодексу України.

На блокпосту оперативної зони задокументовано факт перевезення лісу без відповідних документів. Проводиться перевірка. Кваліфікація - ст. 246 ч.1 КК України.

Мешканець Слов'янська звернувся із заявою про нанесення тілесних ушкоджень. Інформацію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 125 ч. 1 КК України.

За добу до поліції надійшло два звернення про факти шахрайства. В одному з випадків заявник повідомив, що перевів на рахунок знайомому близько 5 тисяч гривень, але після цього дізнався, що зловмисники зламали його сторінку у соцмережі. В іншому - заявник повідомив про те, що невідомі взяли на його ім'я кредит розміром у 17 тисяч гривень. Обидва факти внесені до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 ч. 1 КК України.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал