На Донеччині поліцейські за місяць перевірили понад 7 тисяч СOVID-сертифікатів

24.11.2021


Виявлено три факти підробки сертифікатів про вакцинацію. Про це йшлося 24 листопада, під час спільного брифінгу представників поліції та Донецької обласної державної адміністрації у Краматорську щодо ситуації з коронавірусом. 

Участь у брифінгу взяли старший інспектор з комунікації Краматорського районного управління поліції Марія Тюріна та представник департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко.

Поліцейська повідомила, що з початку введення «червоного» рівня епіднебезпеки поліцейські Донеччини перевірили близько 19 тисяч суб’єктів господарювання та сім тисяч СOVID-сертифікатів громадян.

Складено понад 2400 адміністративних матеріалів, з них майже 600 протоколів за порушення карантину людей суб’єктами господарювання та понад 1800 постанов за недотримання маскового режиму.

Крім того, поліція контролює дотримання правил міжобласних пасажирських перевезень, які діють з 21 жовтня. За цей час перевірено понад 1200 автобусів, 10 000 громадян.

Правоохоронці звертали увагу на наявність у водіїв і пассажирів СOVID-документів (сертифікат про повний курс вакцинації, документ про отримання однієї дози вакцини, негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту, сертифікат одужання від COVID). Виявлено 44 особи без будь-яких документів.

Особливу увагу поліція приділяє виявленню фактів виготовлення та розповсюдження підроблених СOVID -сертифікатів. На сьогодні зафіксовано три таких факти.

Якщо Вам відомі подібні випадки - повідомляйте на «гарячу» лінію Кіберполіції 0 800 50 51 70 або на лінію 102.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал