На Донеччині поліцейські долучилися до відзначення Дня Гідності та Свободи

21.11.2021


Сьогодні правоохоронці області взяли участь в урочистостях на честь початку Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.  

Щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року відзначається День Гідності і Свободи. Керівництво поліції Донеччини долучилося до відзначення знаменної дати та вшанування пам’яті загиблих героїв.

У Краматорському районі в меморіальних заходах взяли участь голова Донецької облдержадмінастрації Павло Кириленко, т.в.о. начальника ГУНП в Донецькій області Артем Кисько, заступник командувача Об’єднаних сил Едуард Москальов, начальник Краматорського РУП Станіслав Загурський,  керівництво Донецької обласної прокуратури, райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, військовослужбовці та громадськість.

Покладання квітів відбулося до пам’ятника загиблим воїнам АТО на автошляху Слов’янськ-Краматорськ та меморіальної дошки Герою Небесної Сотні Володимиру Рибаку та Юрію Дяковському. Присутні вшанували пам’ять героїв, які віддали своє життя за демократичні цінності, права і свободи людини, національні інтереси нашої держави та її європейський вибір. 

У Краматорську відбувся показ вистави «Незгідний та нескорений» комунального закладу «Донецький академічний обласний драматичний театр м. Маріуполь».

Урочистості за участю особового складу поліції області пройшли у всіх населених пунктах Донеччини.

 

Відділ комунікації поліції

Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал