Молодіжна організація «Ліга майбутніх поліцейських» відзначила шосту річницю

20.11.2021


Вже шість років Ліга об’єднує молодих, активних та цілеспрямованих людей. Сьогодні учасники організації, керівництво поліції Донеччини та представники ДонДУВС відсвяткували річницю створення ланки. Урочистий захід в режимі «онлайн» зв’язав лігівців з кожного населеного пункту. 

Рівно шість років тому, 20 листопада 2015 року, зародилась ідея єднання молоді Донеччини та всієї України. Вона починалася з 27 хлопців та дівчат з лінії зіткнення – Красногорівки, Мар’їнки та Гранітного, які мали мету – об’єднати у любові до Батьківщини своїх однолітків. У цьому їх підтримали поліцейські, які евакуювали дітей з-під обстрілів та допомагали відновлювати школи.

За шість років лігівці взяли участь у понад тисячі суспільно важливих проєктів, а більше 70 хлопців та дівчат обрали професію поліцейського та вступили до вишів системи МВС.

Зараз у лавах ланки більше 2000 учасників, які допомагають поліції та втілюють в життя проєкти безпеки.

Сьогодні з нагоди річниці лігівці, керівництво поліції Донеччини та представники ДонДУВС за участі проректора університету Руслана Врадія зібралися у креативному просторі «Відкрита поліція». До урочистого заходу в онлайн-режимі приєдналися учасники молодіжної ланки з кожного населеного пункту.

З вітальним словом до присутніх звернувся т.в.о. заступника начальника ГУНП в Донецькій області Олексій Шевченко: «За час існування Ліга не тільки втілила без пекові проєкти, а поділилася досвідом діяльності організації з молоддю з Хмельниччини, Дніпропетровщини, Закарпаття, Запоріжжя, Черкащини та Полтавщини. Бажаю втілювати мрії в життя й надалі. І пам’ятайте, що двері поліції Донеччини завжди відкриті для вас, ми чекаємо вас у наших лавах великої поліцейської команди».

Олексій Шевченко та голова ланки Оксана Шиян нагородили найактивніших лігівців грамотами та подяками.

У дружньому колі хлопці та дівчата згадали саме чому приєдналися до організації, як виросли разом з нею та чого здобули, а на завершення заходу кожен учасник ланки долучився до художньої ініціативи.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал