Слов'янські поліцейські проводять в учбових закладах правові уроки

13.09.2021


Для учнів молодших класів працівники ювенальної превенції проводять уроки в ігровій формі, а під час спілкування зі старшокласниками та студентами акцентують увагу на профілактичній роботі, залучаючи їх до обговорення проблем підлітків.

Безпека вдома, на вулиці та в школі – аби вберегти дітей від загроз, які можуть на них чекати, правоохоронці проводять комплекс превентивних заходів. Співробітники поліції вчать школярів, як обрати безпечний шлях з дому до школи, яку небезпеку становлять незнайомі предмети та як швидко покликати на допомогу поліцію.

Також поліцейські розповідають дітям про негативний вплив наркотиків на організм людини та правові наслідки за злочини у сфері обігу наркотичних засобів і психотропних речовин.

Крім цього під час проведення занять поліцейські знайомлять підлітків зі своєю професію - чим займаються та як допомагають діткам. При цьому ювенальні інспектори постійно наголошують, що діти не повинні соромитись звертатися до правоохоронців, адже поліцейський завжди готовий прийти на допомогу.

Краматорське районне управляння поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал