Поліція Лимана встановлює обставини загибелі чоловіка під час відпочинку

26.07.2021


Нещасний випадок стався вчора, 27 липня, на одному з пляжів на «Голубих озерах». З початку літнього сезону у Лимані це сьомий нещасний випадок на воді, серед загиблих одна дитина.

У поліцію звернулася 27-річна жінка і повідомила, що відпочивальники виявили та дістали з води тіло потонулого чоловіка.

Загиблий - чоловік 1966 року народження.

При огляді тіла слідів насильницької смерті не виявлено.

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.115 з позначкою «Нещасний випадок» Кримінального кодексу України.

З початку літа у водоймах Лиманщини потонули шестеро дорослих і одна дитина. Врятовано життя одній людині.

Поліція звертається до всіх громадян та нагадує про необхідність дотримуватися правил безпеки на воді. Малолітніх дітей не можна залишати одних біля водойм, а дітям - старшокласникам слід заборонити купатися в глибоких водоймах і в місцях, не відведених для купання, без контролю дорослих.

Ні в якому разі не можна пірнати в незнайомих місцях – на дні можуть виявитися притоплені колоди, камені і корчі. Також не можна плавати в заболочених водоймах і там, де є водорості і тіна.

Не соромтеся кликати на допомогу у разі виникнення небезпеки для життя, але пам'ятайте, що ні в якому разі не можна подавати знаки хибної тривоги з пустощів і бажання розіграти товаришів.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал