Поліція Донеччини отримала від Консультативної місії ЄС комп’ютерну техніку на понад 1,4 млн гривень

20.07.2021


Нове устаткування передано Консультативною місією Європейського Союзу 20 липня. За підтримкою міжнародних партнерів поліція посилює свої спроможності з надання якісних послуг населенню та комунікації з громадянами, зокрема у період пандемії.

Головне управління Національної поліції в Донецькій області отримало нові комп’ютери, монітори, ноутбуки, принтери та проєктори. Загальна вартість техніки – понад 1,4 млн гривень.

Участь у передачі техніки взяли заступник начальника поліції Донеччини Микола Кащук і старша радниця з питань загальної правоохоронної діяльності КМЄС Карла Кошта (Португалія) та радник/тренер із питань верховенства права Ніколай Начов (Болгарія).

Обладнання буде передано до слідчого управління, управління превентивної діяльності та тренінгового центру.

Міжнародну технічну допомогу буде застосовано під час реалізації проєктів із безпеки громад, підвищення ефективності кримінальних розслідувань та у системі професійної підготовки поліцейських.

Обладнання отримано у рамках програми "ПРАВО-Поліція", що фінансується Європейським Союзом та впроваджується ЮНОПС у тісній співпраці з КМЄС.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"