Поліція нагадує: не залишайте в машині дітей та тварин у спеку

20.07.2021


Коли температура повітря вища за 30°C, в салоні закритого авто кожні 10 хвилин температура збільшується на 3-5°C. Тож, вже за 15 хвилин перебування у зачиненій автівці малеча може отримати тепловий удар.

За прогнозами синоптиків, лише на кілька днів на Донеччині очікується зниження температури та дощі. Сильна спека триматиметься до кінця липня.

Поліція нагадує, в спекотних умовах не залишайте дітей в машині, а також домашніх улюбленців. Лише декількох хвилин, проведених в автівці за таких умов, достатньо для трагічних наслідків.

Також літня спека є небезпечним фактором як для водія і пасажирів, так і для автомобіля.

Якщо ви плануєте подорож з дітьми автомобілем, беріть достатню кількість води для пиття, частіше зупиняйтеся, слідкуйте за температурою в салоні авто, завжди тримайте в автомобілі необхідний мінімум ліків, якими ви зазвичай користуєтеся, під час зупинки, за можливості, залишайте авто в закритому від сонця місці.

Звертаємося до громадян: якщо ви стали свідком того, як у припаркованій автівці задихається чи кричить дитина, негайно викликайте поліцію і швидку. По можливості спробуйте дістати малюка та напоїти його водою.

Дбайте про безпеку.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"