Поліцейські Донеччини взяли участь у Всеукраїнському турнірі «CrossFit Tonus Open Cup»

20.07.2021


Олександр Джуган та Артем Кириченко перевірили свою швидкість, витривалість та силу серед близько 150 учасників зі всієї країни. Поліцейські змагалися у двох категоріях:майстри та аматори відповідно.

Дводенний турнір з косфіту «Tonus Open Cup-2021» відбувся у Запоріжжі та об’єднав близько 150 спортсменів з 18 міст України. Поліцію Донеччини представили заступник начальника відділу організації соціальної роботи УКЗ ГУНП в Донецькій області Олександр Джуган та експерт-криміналіст Маріупольського районного управління поліції Артем Кириченко.

Комплексні вправи були різного формату: силові та бігові. До програми увійшла важка атлетика, пауерліфтинг, гімнастика, гирьовий спорт, біг тощо. Олександр Джуган майстер у кросфіті та поліатлоні. На турнірі правоохоронець змагався у категорії майстри (35-39 років) та успішно пройшов чотири схеми вправ, подолавши свій особистий рекорд у ривку штанги.

«У змаганнях такого високого рівня я взяв участь вперше. Вимоги до спортсменів були посилені, а час на виконання комплексу вправ тривав 10 та 17 хвилин», - поділився поліцейській обласного управління поліції.

Артем Кириченко займається кросфітом з лютого цього року, для правоохоронця турнір став першим. Лейтенант поліції змагався у категорії аматори. У ривку штанги поліцейський взяв 65 кг. Криміналіст зазначив, що отримав великий досвід та жагу рухатися вперед до найкращих результатів.

Наразі спортсмени готуються до чемпіонату серед працівників Нацполіції України з кросфіту, який відбудеться у вересні.

Бажаємо успіху та перемог!

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"