Слов'янські ювенальні поліцейські попереджають самовільні уходи дітей з дитячих закладів

12.07.2021


Щоб запобігти самовільним уходам дітей зі спеціалізованих центрів співробітники поліції зустрічаються з їх вихованцями. Діалог правоохоронців відбувається з «досвідченими мандрівниками».

Сьогодні інспектор ювенальної превенції поліції Слов'янська зустрілася з вихованцями "Центру соціально-психологічної реабілітації для дітей». Під час зустрічі діти розповіли про найчастіші причини самовільного залишення ними сімей, серед яких переважають батьківська байдужість та безпечне життя, яке, на перший погляд, чекає дитину на вулиці.

Як сказали молодші хлопці, вони сумують за своїм батькам і хочуть повернутися додому, тому і тікають. А ось підлітки пояснюють це: «Просто так, погуляти, повернемося все одно».

Разом із поліцейською підлітки говорили про небезпеку, яка очікує дітей на вулиці без дорослого. Також обговорили шляхи впливу на батьків, які ухиляються від виконання своїх батьківських обов'язків.

Поліцейська розповіла вихованцям куди саме та за якими номерами вони можуть звертатись по допомогу, серед яких номери 102.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал