Напередодні професійного свята слов'янські поліцейські приймали вітання

03.07.2021


4 липня всі поліцейські України святкують шосту річницю з дня створення Національної поліції. З нагоди професійного свята поліцейські отримали подяки від міського голови та начальника поліції Слов'янська.

Поліція - це перш за все конкретні співробітники, від професіоналізму яких залежить захист прав і законних інтересів наших громадян. Служба в поліції – це щоденна важка праця, постійна готовність.

В.о. начальника відділу поліції Слов'янська Ігор Кулагін від імені керівного складу Головного управління Національної поліції України в Донецькій області, Краматорського районного управління поліції та себе особисто привітав присутніх з Днем Національної поліції України та побажав наснаги в роботі, особистих успіхів та благополуччя.

За вагомий особистий внесок у справі боротьби зі злочинністю, захисту прав і свобод громадян, інтересів держави, високий професіоналізм та самовідданість кращі оперуповноважені, слідчі, дільничні офіцери поліції та інспектори превенції отримали від керівництва подяки.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал