З початку літнього сезону у Лимані сталося 5 нещасних випадків на воді - поліція нагадує про правила безпеки

02.07.2021


У водоймах Лиманщини потонуло четверо дорослих і одна дитина. Врятовано життя одній людині. Поліція попереджає всіх відпочиваючих на водоймах про заходи безпеки та правила поведінки на воді. Особливо це стосується дітей.

Найпоширенішою причиною нещасних випадків на воді є саме недотримання правил безпечної поведінки громадянами. Зокрема, це купання в нетверезому стані та купання в не обладнаних для цього місцях.

У селищі Яцьківка  при купанні в одному з озер фактично на очах у батьків потонув 6-річний хлопчик. Під час купання дитина пірнула з містка у воду та не винирнула.

По прибуттю на місце події працівники швидкої допомоги намагалися реанімувати хлопчика. Проте, попри всі зусилля, медики констатували смерть дитини

Днями одного відпочивальника вдалося врятувати. Чоловіку стало зле і він почав тонути. Небайдужі громадяни, які побачили, що чоловік тоне, відразу почали його витягувати з води. Неподалік від місця події були поліцейські, які стали надавати потерпілому першу домедичну допомогу до приїзду швидкої. Чоловіка вдалось врятувати.

Поліцейські дякують небайдужим громадянам, які врятували життя людині.

Аби зменшити кількість нещасних випадків на водних об'єктах, Туристична поліція патрулює місця відпочинку біля води, а також щодня проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з громадянами щодо дотримання правил безпечної поведінки під час відпочинку. 

Поліція звертається до всіх громадян та нагадує про необхідність дотримуватися правил безпеки на воді. Малолітніх дітей не можна залишати одних біля водойм, а дітям - старшокласникам слід заборонити купатися в глибоких водоймах і в місцях, не відведених для купання, без контролю дорослих.

Ні в якому разі не можна пірнати в незнайомих місцях – на дні можуть виявитися притоплені колоди, камені і корчі. Також не можна плавати в заболочених водоймах і там, де є водорості і тіна.

Не соромтеся кликати на допомогу у разі виникнення небезпеки для життя, але пам'ятайте, що ні в якому разі не можна подавати знаки хибної тривоги з пустощів і бажання розіграти товаришів.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал