Слов'янські поліцейські привітали медиків з професійним святом

18.06.2021


Напередодні професійного свята – Дня медика фахівців відомчої лікарні та судово-медичної експертизи привітав начальник поліції Слов'янська Ігор Кулагін. Підполковник поліції подякував медпрацівникам за щоденну надзвичайно складну працю.

Праця лікаря неможлива без самовідданості, милосердя та людяності. Щодня вони борються за найцінніше – людське здоров’я та життя.

Сьогодні штат відомчої лікарні у Слов'янську налічує 12 працівників. Медики лікувального закладу повертають здоров’я не тільки поліцейським, а й співробітникам ДСНС та військовослужбовцям – загалом у ньому обслуговуються понад тисячі представників системи МВС, членів їх родин, а також пенсіонерів відомства.

Також поліцейські привітали з професійним святом працівників судово-медичної експертизи. Професія судового експерта є унікальною. Як відомо, від їх професіоналізму залежать результати експертиз, що є передумовою справедливого і неупередженого правосуддя. Судова експертиза є найважливішим засобом боротьби зі злочинністю

Від імені всіх правоохоронців та себе особисто начальник поліції Ігор Кулагін подякував лікарям за відданість справі та побажав міцного здоров’я, розвитку, сімейних гараздів, щастя та благополуччя.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"