«Я хотів, щоб це була не просто робота, а щось таке, що буде приносити користь», - дільничний офіцер поліції Костянтин Юрченко

18.06.2021


Існує безліч професій. Кожен обирає свою дорогу. Костянтин зі Слов'янська присвятив себе професії поліцейського, яку він вважає дуже важливою і цікавою.

Працювати в правоохоронних органах Костянтин вирішив ще в середній школі. В його сім’ї ніхто не служив, тому про цю професію він чув від сусідів-правоохоронців та з фільмів.

Мрія здійснилася у 2012 році. Костянтин Юрченко поступив у Харківський національний університет внутрішніх справ. Події 2014 року ніяк не вплинули на бажання курсанта служити в правоохоронних органах, і вже наступного року він - дільничний у Слов'янську. За другою освітою Костянтин психолог.

Основними якостями, якими повинен володіти дільничний – це співчуття чужій біді і готовність допомогти. Адже проблеми, з якими люди звертаються в поліцію, абсолютно різні.

«До нас надходять найрізноманітніші звернення, реагуємо на всі, навіть найнеймовірніші, - розповідає Костянтин. - Дільничні вирішують більшість питань на своїх ділянках. Ми працюємо з заявами громадян, проводимо рейди, обходи, перевіряємо неблагополучних жителів. В зв'язку з пандемією перевіряємо дотримання громадянами карантинних вимог».

Одночасно у дільничного офіцера поліції на виконанні близько 30 заяв громадян. Територія, яку зараз обслуговує старший лейтенант досить масштабна і специфічна – Святогірськ.

За 6 років роботи дільничним розкривав і крадіжки, і шахрайства, і врегулював сотні сімейних конфліктів, і багато іншого.

«Пам’ятаю виклик: зникла жінка, майже тиждень ніхто з сусідів її не бачив, двері в квартирі ніхто не відчиняє. Прийняв рішення зламувати двері. І як виявилося недарма, адже, жінка після хвороби не змогла піднятися і була вже майже непритомна, - згадує Костянтин Юрченко».

Дільничний користується заслуженою повагою з боку громадян, проявляє себе як виконавчий, сумлінний співробітник, здатний справлятися з поставленими завданнями.

«Що цікаве в службі? - Усе! А найважливіше - це результат згуртованої і наполегливої ​​ роботи всіх служб поліції і наша загальна мета: встановити злочинця, зібрати всі докази, а головне, щоб люди знали, що ми завжди поруч і готові допомогти", - впевнений офіцер.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"