У Слов'янську поліцейські та працівники рибагенства протидіють браконьєрству

06.04.2021


Спецоперація із запобігання браконьєрству «Нерест-2021» триває з 1 квітня. Поліцейські спільно з інспекторами Держрибагентства патрулюватимуть територію поблизу водних об’єктів та проводитимуть рейди по місцях стихійної торгівлі.

З метою охорони більшості видів риби в період нересту введено певні обмеження і навіть повна заборона на риболовлю у визначених водоймах.

У зв'язку з цим співробітники поліції разом Донецьким рибоохоронним патрулем провели координаційну нараду щодо вирішення проблемних питань в документуванні порушень проти довкілля.

За порушення правил рибальства під час нересту передбачено покарання від адміністративних штрафів (ст. 85 та 85-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення) до кримінальної відповідальності (ст. 249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, або іншим водним добувним промислом». Порушникам загрожує покарання від штрафу до позбавлення волі строком до 3 років).

Рибоохоронним патрулями Держрибагентства створено інтерактивні online карти з географічними координатами заборонених та (або) дозволених для рибальства місць у нерестовий період. Із переліком зазначених карт по регіонам можна ознайомитися за посиланням.

Поліція закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися встановлених заборон під час нересту.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області  

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"