Неповнолітній правопорушник з Райгородка може відправитись у місця позбавлення волі

05.08.2016


У поле зору відділу превентивної діяльності слов'янської поліції знов потрапив 17-річний «піднадзорнік». Першу крадіжку він скоїв півтора роки тому, а в кінці липня викрав газонокосарку у своєму селищі. Тепер на юного правопорушника чекає суд.

32-річний мешканець селища Райгородок Слов'янського району виявив, що у дворі його будинку хтось побував. Газонокосарка, яка стояла у нього на городі, зникла серед білого дня. Близько двох тижнів чоловік намагався знайти пропажу самостійно: розпитував домочадців та сусідів, але ніхто з них нічого не бачив.

Співробітники поліції, до яких звернувся потерпілий, встановили особу підозрюваного протягом дня. Ним виявився місцевий житель 1999 року народження. Підліток розповів, що побачив у чужому дворі залишену без нагляду машину для стрижки трави і тут же вирішив заволодіти нею. Переконавшись, що за ним ніхто не спостерігає, зловмисник пробрався у домоволодіння та скоїв крадіжку. На наступний день він відвіз газонокосарку на ринок у Слов'янськ, де продав її за 300 гривень.

За даним фактом Слов'янським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 КК України «Крадіжка».

Як виявилося, що це був не такий перший випадок у житті юного правопорушника. У січні 2015 року він із приятелями зламав автомобіль і викрав магнітолу - тоді співробітники поліції взяли його узяли на профілактичний облік. Тепер, після повторного правопорушення, на молоду людину чекає суд. За його рішенням він має всі шанси відправитися в місця позбавлення волі.

 

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал