«Разом за безпеку». Слов’янські поліцейські зустрілися з представниками приватних охоронних фірм

05.03.2021


Під час зустрічі обговорили питання налагодження взаємодії щодо реагування на правопорушення в громадських місцях та охорони публічної безпеки і порядку на території міста. Також розглянули можливість створення на базі приватних охоронних фірм громадських формувань.

З метою реалізації проекту «Разом за Безпеку» та вдосконалення безпечного середовища у Слов'янську керівництво відділу поліції № 4 Краматорського районного управління поліції зустрілося з представниками приватних охоронних фірм ПП СБ «Титан» та ПП «Варта СК».

У порядку денному наради були заплановані питання охорони правопорядку в Слов’янську. Зокрема, обговорили аспекти взаємодії поліції і охоронних фірм при реагуванні на повідомлення про злочини та необхідність превентивних заходів, спрямованих на безпеку громадян. Також йшлося про можливість створення додаткових автопатрулів в місті.

Була досягнута домовленість щодо організації спільного патрулювання та проведення спільних навчань та тренінгів. Це надасть можливості для охоплення більшої території під час охорони правопорядку, забезпечення оперативного реагування на правопорушення та як результат зменшення рівня вуличної злочинності.

Також було розроблено план дій щодо можливості створення громадських формувань на базі приватних охоронних фірм.

Основна мета - масштабна превенція задля збереження стабільного оперативного стану і зниження кількості вуличних злочинів.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"