Поліція діалогу Донеччини обмінялася досвідом з колегами з Хмельниччини щодо попередження конфліктних ситуацій під час масових заходів

04.03.2021


Поліцейські обговорили методики налагодження кризових ситуацій у натовпі та тактику спілкування з людьми, які знаходяться у важкому психологічному стані.

На базі Покровського районного управління поліції під керівництвом заступника начальника поліції Донеччини Миколи Кащука за участі заступника начальника ГУНП в Хмельницькій області Валентина Білянського та колег із Західної України відбулися навчання секторів поліції комунікації-поліція діалогу.

Концепція дій «Поліції Діалогу» покликана знизити ризик виникнення насильства під час масових заходів, зокрема, демонстрацій або спортивних подій. Вміння знаходити спільну мову з усіма сторонами конфлікту, запобігати та знижувати напруження через застосування методів деескалації – професійні навички поліцейських комунікації.

Окрім того, правоохоронці вивчають психологію натовпу, вміють оцінити ризики та переконати учасників масових заходів у необхідності дотримуватися певних правил поведінки та закону.

Під час поглиблення власних знань та обміном досвіду з колегами з Хмельниччини поліцейські проаналізували знання іноземної поліції та розібрали загальні положення ведення діалогу. Правоохоронці опрацювали інноваційні методики дії у кризових ситуаціях з агресивно налаштованими учасниками заходів та роботу зі ЗМІ.

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"