Поліція Слов'янська попереджає автовласників про необхіність збереження свого майна

04.03.2021


Вночі на території міста скоєно крадіжку з автомобілю, який залишили на ніч поблизу житлового будинку. Жертвою злодіїв став господар автівки, яка не обладнана сигналізацією.

Вранці до відділу поліції звернувся 28-річний житель міста, який повідомив про зникнення акумулятору зі свого "ВАЗ". Крадіжка сталася по вулиці Бульварній (м-н Лісний).

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Проводяться оперативно-розшукові заходи, спрямовані на розкриття злочину.

Найчастіше власники виявляють факт вчинення злочину за кілька годин, що помітно ускладнює роботу правоохоронців. Окрім акумуляторів з машин зникають гроші, документи, магнітоли та особисті речі власників.

Поліція просить громадян бути уважними до свого майна, а випадкових свідків кримінальних подій - проявляти пильність та телефонувати за номером "102".

Щоб звести ризики до мінімуму:

- віддавайте перевагу добре освітленим ділянкам вулиці, користуйтесь спеціально обладнаними парковками;

- не нехтуйте установкою протиугінних систем;

- навіть якщо ненадовго залишаєте авто без нагляду, ні в якому разі не залишайте в ньому гаманці, барсетки чи інші коштовні речі.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"