Дільничні поліцейські встановили, як літній житель Слов'янська втратив гроші з рахунку

27.02.2021


Літній чоловік запевняв, що банківська картка залишалась при ньому і свої дані він нікому не давав. Правоохоронці встановили, що крадіжку коштів скоїв знайомий потерпілого за допомогою його телефону.

57-річний житель Слов'янська звернувся до поліції із заявою про крадіжку грошей зі свого рахунку. Чоловік розповів, що йому прийшло повідомлення про зняття 3 тисяч гривень з рахунку - при цьому ніяких операцій з банком він не виконував і своїх даних не передавав.

Дільничні офіцери поліції опитали заявника та встановили, що напередодні у нього вдома був знайомий. Гість ходив до магазину і ніби то випадково забрав з собою телефон господаря квартири, який повернув відразу після повернення.

Під час спілкування з правоохоронцями 28-річний чоловік зізнався у крадіжці. Він розповів, що дізнався номер банківської картки потерпілого та за допомогою прив'язаного до рахунку телефону зняв гроші.

За цей вчинок правопорушнику загрожує до 3 років позбавлення волі. Відділом №4 Краматорського РУ відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.185 "Крадіжка" Кримінального кодексу України.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

 

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"