Мешканці с. Майдан, що знаходились у розшуку за угони, затримані поліцією Слов'янська

25.02.2021


Після скоєння правопорушень двоє чоловіків близько півроку переховувались від суду. Днями останнього з них виявили поліцейські при перевірці документів.

У серпні минулого року двоє мешканців с. Майдан Слов'янського району скоїли угони двох транспортних засобів. Нетверезі приятелі заволоділи автомобілем односельця, але кинули його неподалік від міста злочину. Невдовзі вони опинились у сусідньому селі, де викотили з чужого двору мотоцикл.

Поліцією було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 289 "Незаконне заволодіння транспортним засобом" Кримінального кодексу України.

Оперативники встановили особи правопорушників, проте останні вирішили уникнути покарання та були оголошені у розшук. Один з розшукуваних був затриманий поліцією місяць тому, іншого днями на одній з залізничних станцій виявив наряд поліції.

Виявилось, що 20-річний чоловік обірвав всі контакти зі знайомими та перебрався до Краматорська, де міняв місця проживання. Наразі в очікуванні суду йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"