Поліцейські Лиману розкрили три крадіжки, що стались протягом вихідних днів

22.02.2021


Оперативники встановили особу жінки, що "похазяйнувала" у чужому домоволодінні, повернули мешканцю району викрадений з автомобіля телефон та знайшли викрадача будматеріалів з місцевого підприємства.

Проводячи оперативно-розшукові заходи, співробітники карного розшуку встановили причетність мешканки Лиману до крадіжки з домоволодіння.

47-річна жінка скористалась тривалою відсутністю господаря приватного будинку, проникла до нього через вікно та заволоділа майном заявника.

Наступного дня із заявою до поліції звернувся житель смт Дробишеве. Чоловік розповів, що з його автомобілю зник смартфон. Щоправда, перед цим він залишив транспортний засіб незачиненим.

Оперативники встановили, що до майнового злочину причетний 16-річний мешканець с. Новоселівка. Хлопець планував використовувати чужий гаджет для власних потреб.

Представник одного з підприємств Лиману звернувся на лінію "102" після того, як не зміг знайти на території будівельні матеріали.

Поліцейські встановили причетність до крадіжки раніше судимого жителя міста. 27-річний чоловік зізнався, що хотів таким чином заробити. 

За вказаними фактами відкриті кримінальні провадження із кваліфікацією - ч.2 та ч.3  ст. 185 "Крадіжка" Кримінального кодексу України.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"