Дільничний чи слідчий? Випускників зі Слов’янська запрошують на навчання до юридичних закладів освіти

20.02.2021


У межах профорієнтаційної роботи поліцейські знайомлять учнів одинадцятих класів з умовами вступу до вищих навчальних закладів МВС зі специфічними умовами навчання.

«Обери професію – захищати» - за такою темою проходили зустрічі правоохоронців з випускниками шкіл м. Слов'янська. Співробітники сектору кадрового забезпечення розповідали про роботу поліцейських, її особливості та переваги. Учні дізнались, що зараз в Україні працює 8 закладів системи МВС, що готують висококваліфікованих молодих фахівців.

Також підлітки познайомитись з умовами роботи за різними напрямками правоохоронної діяльності. Для деяких з них ця зустріч може стати доленосною – підлітки виявлять бажання у подальшому присвятити своє життя роботі в поліції.

Інформуємо, що наразі Слов'янська поліція проводить первинну реєстрацію абітурієнтів. Для отримання інформації за спеціальностями у вищих навчальних закладах системи МВС необхідно заходити на сайт https://osvita.np.gov.ua.

Більш детальну інформацію можна одержати в кадровому підрозділі поліції Слов'янська за адресою: Донецька область, м. Слов'янськ, вул. Університетська, 30.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"