Поліцейські офіцери Черкаської громади припинили домашнє насильство у багатодітній родині

19.02.2021


Нетверезий 37-річний чоловік побив дружину та одного з дітей, змусивши інших переховуватись від нього. Наразі потерпілих поміщено до центру реабілітації, а відносно їх кривдника складено адмінматеріал та відкрито кримінальне провадження.

   

Вранці до поліцейських офіцерів Черкаської об'єднаної громади надійшло прохання про допомогу з Новомиколаївки. Староста села повідомила: до неї звернувся хлопець із слідами тілесних ушкоджень, якого разом з матір'ю побив батько. Всього у даній родині виховується семеро дітей, старшій з яких виповнилось 12 років, а молодшій - лише 3 місяці.

Поліцейські поспішили за вказаною адресою та виявили у будинку 37-річного "голову сім'ї", який вживав горілку. У цей час діти ховались по кімнатах, а дружина втекла на вулицю та не могла повернутись.

Постраждалого хлопця із матір'ю було доставлено до травматології у Слов'янську, де вони пройшли медичний огляд. У результаті поліцією було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 125 "Умисне легке тілесне ушкодження" Кримінального кодексу України.

Жінку із всіма дітьми, які боялись повертатись додому, правоохоронці відвезли у м. Дружківка та помістили до Центру реабілітації жертв домашнього насильства.

Відносно їх кривдника складено протокол за ч.1 ст. 173-2 (вчинення домашнього насильства) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, нещодавно до дружківського шелтеру поліцейськими була поміщена й 84-річна жителька Черкаського, яка потерпала від домашнього насильства з боку сина.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

 

 

 

  

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"