Жителю Лимана повідомлено про підозру у скоєнні злочину проти громадської безпеки

18.02.2021


Поліцейські встановили, що у 2014 році 35-річний чоловік допомагав бойовикам чергувати на дорогах району. Незважаючи на те, що з моменту злочину пройшло більше шести років, правоохоронці зібрали докази його протиправної діяльності.

Як вдалось встановити правоохоронцям, до обов'язків помічника терористів входило здійснення «фільтраційно-пропускного» режиму транспорту й громадян на автодорозі між містом Лиман та селищем Ставки.

Днями чоловіку було повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ст. 260 ч.2 Кримінального кодексу України "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань", що передбачає  до 8 років позбавлення волі.

Звернемо увагу, що згідно ч. 6 ст. 260 (Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"