Мешканці Слов'янська загрожує відповідальність за підроблення паспорту

18.02.2021


Порушення у документах 55-річної жінки виявили співробітники Державної міграційної служби, про що повідомили до поліції. За даним фактом відкрито кримінальне провадження.

До поліції Слов'янська надійшло повідомлення з міського відділу Державної міграційної служби про виявлений паспорт з ознаками фальсифікації.

Надалі з'ясувалось, що відвідувачка установи 1965 року народження при отриманні документів для виїзду для кордон надала свій паспорт громадянина України. Співробітники установи встановили, що даний паспорт був подовжений з новим фото та печаткою в одному з міст регіону, проте, звернення до вказаного територіального підрозділу ДМС цей факт не підтвердило.

Даний факт було внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань відділу поліції №4 Краматорського РУ поліції за ч.1 ст. 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Нагадуємо, що за дане порушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу розміром до 17 000 грн, 6 місяців арешту або обмеження волі на строк до 2 років.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"