Безпека в інтернеті: слов'янські поліцейські проводять інтерактивні уроки для школярів

18.02.2021


Ювенальні поліцейські розповідають дітям про основні правила безпечної роботи в інтернеті, про загрозу витоку персональної інформації, про необхідність дотримання інтернет-етики та кібербулінг.

Питання безпеки в мережі дуже актуальне. Не завжди діти знають, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто. Безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки для дитини.

- Якщо раніше ми говорили з дітьми про їх безпеку на вулиці, дома тощо, то вже давно має сенс застерігати їх від деякого контенту під час перебування в інтернеті, - зазначає інспектор  ювенальної превенції Вікторія Гаркач.

Найбільш поширені типи загроз, з якими може зіштовхнутися дитина в інтернеті, це розголошення персональної інформації (прізвища, імена, контакти, номери телефонів, банківських карт), небезпека завантаження програм зі шкідливими функціями, формування залежності (ігрової, комп’ютерної), спілкування з небезпечними людьми (збоченці, шахраї), кібербулінг тощо.

Від деяких загроз можна захиститися технічними засобами, але більшість вимагають комплексного підходу. Тому робота у цьому напрямку для батьків, вчителів та поліцейських дуже важлива. 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"