Судимому мешканцю Черкаського загрожує до двох років позбавлення волі за домашнє насильство відносно літньої матері

03.02.2021


Поліцейські офіцери громади неодноразово притягували 62-річного чоловіка до адміністративної відповідальності, після чергового факту було відкрито кримінальне провадження.

Дільничним поліцейським Черкаської об'єднаної громади неодноразово надходили скарги від літньої мешканки селища. Жінка розповідала, що її син у нетверезому вигляді постійно влаштовує їй скандали, ображає та іноді навіть застосовує фізичну силу.

На кожне таке повідомлення правоохоронці реагували належним чином. Протягом грудня та січня на чоловіка двічі складались протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства) Кодексу України про Адміністративні правопорушення.

Але не ні профілактична робота, ні призначені громадські роботи не змогли заставити 62-річного порушника змінити свою поведінку. До речі, раніше він вже мав проблеми з законом.

Після надходження третьої скарги, співробітники поліції знов прибули до будинку 84-річної жінки.

Цього разу після зібрання необхідних матеріалів було розпочато досудове розслідування за ст. 126-1. "Домашнє насильство" Кримінального кодексу України. Зокрема, її санкції передбачають арешт на строк до 6 місяців, до 5 років обмеження волі або позбавлення волі на строк до 2 років.

 

Краматорське РУ поліції

ГУНП в Донецькій області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"