За рік поліція Слов'янська розшукала близько 150 громадян

13.01.2021


Серед розшукуваних - ті, хто уникали правосуддя, безслідно пішли з дому та навіть переховувались від рідних.

Проводячи спецзаходи, поліцейські встановили місцезнаходження та затримали 90 злочинців, які скоїли вбивства, вчинили розбійні напади, пограбування, перебували в лавах банд формувань, зберігали наркотичні речовини та інші.

Так, у серпні житель Слов'янська був затриманий при спробі виїхати за межі району. При перевірці за базами даних пасажирів автомобілю з'ясувалось, що один з них перебуває у розшуку. Надалі поліцейські встановили, що чоловік ухилявся від рішення суду після скоєння крадіжок - він неодноразово демонтував колеса та диски з автомобілів на території міста.

Декому вдавалося переховуватися від правосуддя не один рік, однак завдяки вжитим заходам зловмисники затримані.

Розшукуваних знаходили не тільки на території обслуговування, а й в населених пунктах Київщини, Одещини та інших регіонів.

Ще одним пріоритетним напрямком роботи поліцейських є пошук зниклих людей. Цього року правоохоронці встановили місцезнаходження 53 безвісті зниклих громадянина.

У липні слов'янські оперативники розшукали підлітка, який десять днів був відсутній вдома. До поліції звернувся чоловік та повідомив, що його син три дні тому пішов з дому.  Згодом правоохоронці відшукали хлопця, який весь цей час він перебував у свого знайомого у Харківській області, а спати їздив на залізничний вокзал Харкова.

Всього слов’янські поліцейські розшукують 87 безвісти зниклих та 383 правопорушників, що ухиляються від покарання.

 

Відділ № 4 Краматорського РУ поліції

ГУНП в Донецькій області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета