Слов'янські поліцейські виявили чергового по залізничному переїзду, який перебував на робочому місці в алкогольному сп'янінні

28.12.2020


49-річний робітник, що через свій стан міг створити аварійну ситуацію, був відсторонений від чергування. Тепер, окрім неприємностей на роботі, на нього чекає штраф згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Із дещо нестандартною ситуацією довелось зіткнутись співробітникам сектору реагування поліції Слов'янська поблизу смт Райгородок.

Виявивши обмерзання дорожнього покриття на залізничному переїзді, правоохоронці вирішили вказати на необхідність посипання ділянки піском. У службовій будівлі вони знайшли чергового по переїзду, проте поговорити з ним не вдалось - чоловік знаходився в стані сильного алкогольного сп'яніння.

Після повідомлення до Лиманської дистанції колії на місце події прибули її представники, які склали акт та провели заміну чергового на переїзді. Невідомо, до яких наслідків могло б привести таке "безтурботне" ставлення 49-річного чоловіка до своїх службових обов'язків. Медичний огляд виявив у нього стан сп'яніння - 1,33 проміле.

Відносно порушника поліцейські склали протокол за ст. 179 ч. 1 КУпАП "Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві".

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"